Bu Kış Sahip Olmak İsteyeceğiniz 10 Teknolojik Alet

beartekeldiven

Kış ayları bulunulan konuma göre soğuk geçmesine rağmen, teknolojinin hayatımıza girmesinin ardından çok daha kolay ve eğlenceli geçmektedir. Kış ayında hayatımızı kolaylaştıracak ve keyif almamızı sağlayacak 10 teknolojik ürünü inceleyelim.

  1. El ısıtan Mouse Pad. Kış aylarında bazı durumlarda hayata devam etmek çok zor hale gelebiliyor. Kapalı bir alanda olsak bile vücudumuzun belli bölgeleri soğuğa direnemiyor. Eller için ısıtıcı Mouse-pad, özellikle çalışırken tam isteyeceğimiz bir ürün olabilir. USB ile çalışan Mouse-pad üzerine takılabilen kılıf sayesinde çok daha sıcak bir çalışma ortamı yarabilirsiniz. Renk seçenekleri de zevke göre seçim yapma imkanı veriyor.

http://www.ticaretgroup.com/asp/product/860/Usb-Isiticili-Mouse-Pad

 usb_mousepadsekil

  1. Akıllı eldiven. Soğuk kış günlerinde, ellerimizde sıradan bir eldiven varken, telefona bakmak çoğu zaman bir işkence haline gelir. Giyilebilir teknoloji kategorisine giren bu eldivenler ile telefona dokunmadan onları kontrol edebilirsiniz. Mesaj yazmanıza imkan vermese de, gelen aramalara cevap verme, müzik oynatma ve durdurma ve GoPro gibi birçok kameraya kayıt başlatma – durdurma imkanı veriyor. Bluetooth ve Wi-Fi sayesinde bu işlemleri kolaylıkla yapmanızı sağlıyor.

http://www.naberbro.com/teknolojik-eldivenler/

 beartekeldiven

  1. Akıllı bere. Akıllı eldivenin bir benzeri olan akıllı bereler, tıpkı eldivenler gibi, bluetooth bağlantısını kullanarak telefonunuza dokunmadan müzik dinleme gelen aramaya cevap verme gibi avantajlar sağlıyor.

http://www.hizlial.com/easypro-bluetoothlu-sapka-bere/10594302

 akilli-bere

  1. Aksiyon kamerası. Özellikle aksiyon sevenlerin tercihi olacak kameralar, zorlu hava koşullarına kolaylıkla uyum sağlıyorlar ve su geçirmiyorlar. Yüksek kayıt kalitesi ile kış aylarında kayak tutkunlarının zamanlarını ölümsüzleştirmek için kullanabileceği en güzel teknolojilerden bir tanesidir.

http://www.hepsiburada.com/gopro/aksiyon-kameralari-c-22018092

 go-pro

  1. Arızayı belirten uygulama. Akıllı telefon kullanıcılarının hayatını biraz daha kolaylaştıracak uygulama geliştirildi. Kış aylarında yola çıkmadan önce aracın durumunu bilmemek her zaman risk oluşturmuştur. Bu uygulama ile araçtaki tüm sorunları ve genel olarak araç durumunu telefonunuzun ekranında görebileceksiniz.

http://www.hurriyet.com.tr/telefonlar-tek-tiklamayla-arac-arizalarini-bildirecek-26742198

 

  1. Cepten ulaşılabilen hava istasyonu. Evinize yerleştireceğiniz bir cihaz ile dışarıdayken de telefonunuza yükleyeceğiniz basit bir uygulama ile evinizin havasını kontrol edebileceksiniz. Ayrıca bu cihaz, dışarının havasına göre evinizin ısısını ayarlama özelliğine sahip.

http://teknolojikanneler.com/netatmo-hava-istasyonu/

 netatmo

  1. Bardak ısıtıcı. Kimi zaman konuşmaya ya da çalışmaya dalarız ve bardağımızda bekleyen sıcak içeceğimizi içmeye kalktığımızda çoktan soğumuş olduğunu görürüz. Tüm bardağı sararak ısı kaybını en aza indirir ve daha uzun süre sıcak kalmasını sağlar.

http://www.n11.com/arama?q=usb+bardak+%C4%B1s%C4%B1t%C4%B1c%C4%B1

 usb_cup_warmer_usb_kupa_isitici_500

  1. Isıtıcılı ayakkabı tabanlığı. Ayaklar en kolay üşüyen ve hasta olmamıza sebep olan uzuvlarımızdır. Evde olduğumuz zamanlarda çok fazla önemli olmasa da özellikle soğuk zamanlarda dışarıda ayaklarımızın sıcak olması çok önemlidir. Şarj edilebilir ısıtıcılı ayakkabı astarları ile dışarıda olduğumuz zamanlarda hava ne kadar soğuk olursa olsun evdeki sıcaklığı koruyabileceğiz.

http://www.gercekbilim.com/thermacell-ile-kisin-ayaklariniz-hic-usumeyecek/

 Thermacell

  1. USB ısıtıcılı minder. Oturduğumuz yerin sıcak olması da çalışırken çok önemlidir. USB nin gücü kadar elektrikle çalışan, yanma tehlikesi olmayan, kolay temizlenebilir minderler ile kış ayları çok daha kolay geçecek.

http://www.n11.com/arama?q=usb+ve+%C3%A7akmak+giri%C5%9Fli+is%C4%B1t%C4%B1c%C4%B1+minder

  1. Şarj edilebilir ısıtıcı. Taşınabilir ve şarj edilebilir el ısıtıcısı daha çabuk ısınmanızı sağlayacak. USB ile tekrar şarj edilebilir ve sıcaklık ayarı ile uzun süre sıcaklığını korur.

http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=%C5%9Farjl%C4%B1+%C4%B1s%C4%B1t%C4%B1c%C4%B1

el-isitici

Facebook Yorumlar
Benzer Yazılar
parfüm
blog-taki