5 Fitness Giyim Markası

fitnes-giyim-markasi

Uzun süredir vücut çalışıyorsunuz ve artık emeğinizin meyvelerini yemek istiyorsunuz. Vücudunuz belirli bir forma ulaştı ve bu uğraşlarınızı sergilemek istiyorsunuz, fakat nasıl? Sonuçta yeni spor yapmaya başlayan ve hemen 2 beden küçük gömleklere sığmaya çalışanlardan olmak istemezsiniz.

Yapmanız gereken size uygun Spor trendlerini, yaz kreasyonlarına entegre etmektir. Peki, bunu sağlayacak markalar hangileridir?

Sizler için fitness markalarını araştırdık ve 5 uygun seçeneği hazırladık.

BigSam

big-sam

Markanın ismine aldanmayın, Big Sam bir Türk malıdır. İstanbul’da, küçük ve şirin bir atölyede üretilen Big Sam, kuruluş tarihinden bu yana isminden haylice bahsettirdi.

İthalat konusunda Rusya ve Balkanlara odaklanan Big Sam, bu güne kadar pek çok etkinlikte ve fuarda yer alarak Türkiye ismini pek çok kez temsil etti.

Montsa Clothing

Montsa Clothing

Dennis Wolf ve Brad Taylor gibi önemli sporcuların sponsoru olmuş uluslar arası giyim markası. Montsa Clothing Pek çok fuar, maç ve gösteride kendi isminde bahsettirdi. Şu an kendi adına gerçekleşmekte olan bir giyim fuarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Domyos

domyso

Daha çok fitness bazlı ürün geliştiren Domyos, Türkiyede çok rağbet edilen bir marka. Decathlon distrübitörlüğü ile Türk pazarına girmiş olan Domyos’un uygun fiyatları, gözlerden kaçmıyor.

Gold’s Gym Gear

Gold’s Gym Gear

Orijinal olarak bir spor salonu zinciri olan Gold’s Gym, kendi üyeleri için ürettiği giyim ve aksesuar ürünleri ile tanınmış ve tekstil alanına da adım atmıştır. Her ne kadar misyonu tekstil olmasa da, Gold’s Gym en eski body building ve fitness giyim üreticilerinden biridir.

Muscle Pharm

pharm

Ana branşı tekstil olmayıp tekstil sektöründe de büyük bir ün’e kavuşmuş bir marka da Muscle Pharm’dır. Takviye besin ve vitamin üretim/dağıtımı ile sektöre girmiş olan Muscle Pharm’ın finanse ettiği büyük isimlerden biri de Arnold Schwarzeneger’dir.

Facebook Yorumlar
Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir